Nákupní košík

Radoslava Schmelzová, Tomáš Žižka (eds.)
Art of place – Creation from space (e-book)

ZDARMA

Elektronickou verzi knihy najdete na namu.cz

Publication Art of place – creation from space is a study of site specific performance in the Czech Republic made by pedagogues and students of Academy of performing arts in Prague (AMU). It shows their experiences with performing in non-traditional spaces. The publication informs about the pilot study program on AMU, which was opened officially in 2013, as well as about the pilot student site specific projects.

Publikace v anglickém jazyce s názvem Art of place – creation from space je studií site-specific performerství v České republice, vytvořená pedagogy a studenty Akademie múzických umění v Praze (AMU). Ukazuje jejich zkušenosti s performerstvím v netradičních prostorech. Publikace informuje o pilotním studijním programu na AMU, který byl oficiálně otevřen v roce 2013, a o pilotních studentských site specific projektech.

Soubory ke stažení

▸ Art of Place – e-book  (pdf)

NAMU 2012

ISBN 978-80-7331-259-6, Published by AMU – Academy of Performing Arts in Prague, Prague 2012, PDF format. Vydala Akademie múzických umění v Praze, Praha 2012, formát PDF.

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a dostávejte novinky z NAMU do e-mailové schránky.

Přihlášení k newsletteru »

Kontakt

Nakladatelství AMU
Malostranské náměstí 12
118 00 Praha 1
Tel.: (+420) 234 244 537
E-mail: knihy@amu.cz
E-mail: books@amu.cz
IČO: 61384984
DIČ: CZ61384984

Provozní doba

Vážení zákazníci, na základě nařízení vlády rušíme do odvolání vyzvedávání objednávek s osobním odběrem. Ostatní objednávky budou průběžně vyřizovány. Děkujeme za pochopení. 

Z výše uvedených důvodů taktéž pozastavujeme příjem všech tiskových zakázek.

Dear customers, following the government regulations the collection of orders with personal collection is called off until further notice. Other orders will be processed continuously. Thank you for your understanding.

For the above reasons, we also suspend receipt of all print orders.